Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki towaru podany jest przy każdym z towarów i liczony jest w dniach roboczych od zaksięgowanej wpłaty, chyba, że wybrałeś przesyłkę za pobraniem, wówczas realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu potwierdzenia zamówienia. Czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie zawierała wyłącznie produkty dostępne w magazynie. Jeśli z jakiś przyczyn realizacja zamówienia okaże się niemożliwa, zostaniesz o tym poinformowany w ciągu 2 dni roboczych, z reguły jednak tego samego dnia. Może się również zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym również niezwłocznie.

 

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną. Firmy kurierskie dostarczają zamówienia do 2 dni roboczych.

» koszt dostawy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl